KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407066
nr 1340 7066
Oidentifierad konstnär. Signerad, Kvinna. Olja på duk, 80x130cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:30:51
300 kr
400 kr
1.400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr